Reference

 

Manželé Kovalovští - majitelé bytu k pronájmu

Panu Šimonovi bych jménem manžela chtěla moc poděkovat za perfektní spolupráci při pronájmu naší nemovitosti. Vybrali jsme si jej na základě doporučení klienta, který byl s jeho výsledky velice spokojený. Propracovanost a připravenost, s jakou práci odvádí, je naprosto úžasná. V případě, že bychom měli v budoucnu s nemovitostí další plány, neváhali bychom se na něj obrátit. Určitě jej můžeme dalším potencionálním klientům jen doporučit.

empty (1)-fococlipping-standard.png


Manželé Dederovi - majitelé rodinných domů na pronájem

Realitních služeb pana Šimona využíváme více než 10 let a pokaždé, když se na něj obrátíme, poskytne nám perfektní služby. Veškeré jednání pana makléře je vysoce profesionální, ochotné a velmi milé. Kompletní dokumentace je připravena "na klíč", zkrátka naprostá spokojenost. Moc rádi jej doporučujeme dále, protože dobré realitní služby se v naší republice hledají těžko... Děkujeme za dlouhou spolupráci!

empty (1)-fococlipping-standard.png


 

Manželé Vališovi - kupující pozemku v Mělníku

Panu Šimonovi bych rád poděkoval za perfektní spolupráci při koupi stavebního pozemku! Do spolupráce jsme vstupovali s obavami a velkou obezřetností, zejména kvůli mediální masáži ohledně podvodných realitních makléřů a praktikám realitních kanceláří. I proto jsme velmi detailně zkoumali podmínky uvedené v rezervační smlouvě i kupní smlouvě samotné. Pan Jiří Šimon ale všechny naše obavy vyvrátil a naprosto profesionálně nám koupi pozemku zprostředkoval. Kdyby všichni realitní makléři byli jako on, toto povolání by rozhodně nemělo špatnou pověst. Děkujeme za pomoc v naší významné životní situaci a přejeme hodně úspěchů do budoucna!

empty (1)-fococlipping-standard.png


Radovan Kautský - kupující nemovitosti na Praze 9

Bohužel jsem měl možnost potkat několik realitních makléřů, s jejichž službami a praktikami jsem byl v minulosti výrazně nespokojen. V případě pana Jiřího Šimona jsem měl po dlouhé době pocit, že nabízené služby a předkládané informace jsou pravdivé a poctivé. Zejména jsem byl spokojený s přesností materiálů, které jsem k dané nemovitosti dostal – a které nic neskrývaly a daly mi kompletní obrázek. Každý problém během prodeje pan Šimon vždy ihned a ochotně vyřešil. Služby mě velmi příjemně překvapily, byl jsem s nimi nadmíru spokojen.

empty (1)-fococlipping-standard.png


Veronika Šimonová (jedná se o shodu jmen, nikoliv příbuzenský vztah :-)

Když jsem začala uvažovat o prodeji mé rekreační nemovitosti, obávala jsem se, že to bude obnášet spoustu starostí. Obrátila jsem se ale na pana Jiřího Šimona a díky němu vše proběhlo hladce a bez problémů. Jeho služby mohu jen doporučit.

empty (1)-fococlipping-standard.png


 

Dušan Churánek - kupující pozemku v Kostelním Hlavnu

Se službami pana Jiřího Šimona jsem byl spokojen, snad bych jen vytkl 30minutové opoždění na třetí schůzce. Jinak nemám námitek a vše bylo v pořádku. Slušné jednání má u mě vždy zelenou. Jen tak dále!

empty (1)-fococlipping-standard.png