Služby

 

Pouze výjimečné realitní služby!

a nikdy jinak.....

Všichni naši makléři mají dlouholeté zkušenosti na realitním trhu a poskytují pouze výjimeční realitní služby. Ať se jedná o prodej či pronájem bytů, domů, pozemků tak i komerčních nemovitostí.

Všechny naše zakázky a jakákoliv spolupráce se vyznačují především níže uvedenými aspekty, protože se domníváme, že právě tyto aspekty vedou ke špičkové kvalitě poskytovaných služeb tak, abyste vy jako prodávající nebo kupující získali skutečnou a výjimečnou realitní službu.

 

Jak to děláme?

Všechny naše zakázky jsou foceny profesionálním fotografem, jsou prezentovány na všech inzertních serverech, vytváříme jim marketingovou prodejní podporu na Facebooku a službách sklik.cz na seznam.cz nebo službu Ads na google.comProfesionálně jednáme s klienty a veškeré smluvní podklady pro nás připravují advokáti vč. advokátních úschov kupní ceny. V neposlední řadě jsou všechny naše smluvní vztahy s prodávajícími klienty vždy podloženy exkluzivní smlouvou, která oběma stranám dává jasné podmínky průběhu obchodního procesu.

 

Co ctíme?

Vše je u nás samozřejmostí a pomocí těchto kvalitativních standardů poskytujeme pouze výjimečné služby na realitním trhu a tím měníme realitní prostor v lepší místo. Věříme a děláme vše tak, aby se stala profese realitního makléře důstoujnou profesí a aby byl realitní makléř vnímán jako někdo kdo pomáhá svými znalostmi a zkušenostmi při realitní transakci, tak aby se z ní nestala noční můra, ale naopak nezapomenutelný pozitivní zážitek. Jen tak se k nám budou klienti vracet a to je náš cíl.

Naši makléři si uvědomují, že pro většinu našich klientů je prodej nebo koupě nemovitosti životní událostí a v mnoha případech i největší finanční transakce jejich života, vždy bydlení je pro každého z nás jednou z nejdůležitějších věcí v životě a proto přistupujeme ke klientům vždy individuálně, profesionálně a ctíme pravidlo, že my nemovitosti neprodáváme, my totiž nejsme jejich vlastníky. Prodat svou nemovitost mohou pouze jejich majitelé a my jsme zde proto, abychom majiteli poskytli špičkový servis, vytvořili podmínky, zastupovali ho a radili mu tak, aby mohl prodat svou nemovitost co nejvýhodněji a mohl jí prodat bezpečně!

My jsme výjimeční poradci prodávajících!

Přesvěčte se o našich kvalitách s některým z našich výjimečných makléřů. Pozvěte si některého z našich makléřů na nezávaznou schůzku, zjistěte co pro vás může udělat a poté se rozhodněte, jestli je to ten správný makléř, který bude zastupovat a hájit vaše zájmy při vaší realitní transkaci!

 

empty (1)-fococlipping-standard.png