N00196 | Prodej bytového domu, 6 bytových jednotek, obec Bukovno - Líny, 660m² obytné plochy, 2234m² pozemek

Bukovno
18 490 000 Kč (za nemovitost)
Cena vč. právních služeb, provize a veškerých poplatků.

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout ke koupi bytový dům o celkových šesti bytových jednotkách v obci Líny nedaleko Mladé Boleslavi.

Tento dům představuje skvělou možnost investice s výnosností díky měsíčním nájmům plynoucích z jednotlivých bytových jednotek. Těch komplex zahrnuje celkem šest.

Majitelé vlastní dům od roku 2002 a od té doby byl v průběhu let dům kompletně nákladně rekonsruován a dáván do dnešní podoby. Poslední úpravy proběhly v roce 2023, kdy byla dělána nová střecha.

Jedná se o kvalitní cihlovou stavbu, která je kompletně v perfektním technickém stavu.

Předmětem prodeje je jak bytový dům s velkou rovinatou zahradou, tak i stavební pozemek umístěn v zadní části pozemku. Tato parcela je dále určena k výstavbě rodinného domu. Je tak na každém, zda se rozhodne jej sám využít nebo dále prodat.

Dispozice domu tvoří pět bytových jednotek od velikosti 2kk po prostorný 5kk o 180ti metrech čtverečních.

Hlavní vstup do domu je od hlavní silnice, pozemek je celý oplocen, obyvatelé domu mají možnost parkovat za branou na dvoře pozemku, kde je za domem vydlážděné parkoviště.

V přízemí domu je bytová jednotka velikosti 2+kk – 70 m².

V prvním patře domu jsou pak další dvě bytové jednotky velikosti 2+kk o výměře 75 m² a 90 m².

Z druhé strany domu je vstup do dvou bytů. Každý má svůj samostatný vchod. Jeden o velikosti 3+1 se zastřešenou terasou výměrou 85 m² a druhý, který je v posledním patře domu o velikosti 5+kk se střešními okny a o výměře 180 m²!

V zahradě domu je pak nově vybudovaný domek o velikosti 2+kk a výměře necelých 40 m².

Celkem je zde tedy šest bytových jednotek a všechny jsou plně obsazeny nájemníky. Měsíční příjem je tak zajištěn a v případě investice za účelem pronajímání může mít budoucí majitel tuto otázku vyřešenou.

Dům je v perfektním technickém stavu. V roce 2023 se měnila kompletně nová střecha, zateplení a fasáda byly dělány v roce 2009. Dům je z části podsklepený. Nový hromosvod a svody. V domě jsou kompletně měněna okna za EUROOKNA. V roce 2023 byly také dělány nové elektrické kotle, kterými se v jednotlivých bytech topí.

Celková zastavěná plocha domu je: 220 m².
Celková podlahová plocha domu je: 660 m².
Celková plocha pozemku, který je součástí prodeje je: 2334 m².

Obec Líny se nachází nedaleko Mladé Boleslavi a je zde výborné autobusové spojení právě s Mladou Boleslaví. Veškerá občanská vybavenost se buď nachází v přilehlém Bukovně, jehož jsou Líny součástí nebo v Mladé Boleslavi.

Pro více informací či domluvení si osobní prohlídky nás neváhejte kontaktovat.

Výše měsíčních nájmů a nákladů rádi předložíme při osobní prohlídce a pouze vážným zájemcům.

  • Plocha parcely:2334 m2
  • Elektřina:Elektro - 230 V
  • Telekomunikace:Internet
  • Topení:Ústřední - elektrické
  • Odpad:Kanalizace


Prodávající makléř

Penelope

Mgr. Veronika Vágner

Kontaktní formulář