N00183 | Prodej stavebního pozemku, Vestec u Prahy, 1403 m²

U Parku, Vestec
20 500 000 Kč (za nemovitost)
Cena vč. právních služeb, provize a veškerých poplatků. Cena k jednání.

Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout ke koupi stavební pozemek o výměře 1403 m² v žádané lokalitě obce Vestec, která leží kousek za Prahou. Vestec se nachází v okrese Praha- západ zhruba 13 km jihovýchodně z centra Prahy. Pozemek leží v klidné oblasti, v zástavbě rodinných domů.

Dle územního plánu je pozemek určen k bydlení v rodinných domech, stavbě občanského vybavení, zařízení dopravní infrastruktury nebo pozemku oplocených zahrad. Rodinné domy by měly být maximálně dvoupodlažní se zastavitelností 35% a minimálním koeficientem zeleně 40%. Pro bytové domy platí 2 NP + podkroví a 40% zastavění pozemku. Vzhledem k velikosti pozemku lze postavit i dvojdům (dva rodinné domy spojené boční stěnou). Kanalizace přímo na pozemku, ostatní inženýrské sítě na hranici pozemku (přípojky - voda, plyn, elektřina).

Veškerá občanská vybavenost se nachází přímo v obci - škola, mateřská školka, obchody, pošta, restaurace, potreviny, bankomat, autobusová zastávka, lékaři atd... Na hlavní ulici Vídeňská (vzdálená 700 m od pozemku) se nachází menší obchodní centrum s obchody a hned vedle také Albert hypermarket. Perfektní dopravní dostupnost jak autem, tak MHD (na metro Budějovická a Opatov), včetně nočních spojů.

Obec také nabízí bohaté sportovní vyžití: sportovní a rekreační areál Vestec nabízí triangl cyklostezek, naučnou planetární stezku, rekreačně přírodní park u Vesteckého rybníka s kulturním centrem a také sportovní areál s multifunkčním a fotbalovým hřištěm, cvičebním sálem a venkovní posilovnou. Nechybí ani dětské hřiště a samozřejmostí jsou vyhlášené kavárny a restaurace.

Pro podrobnější informace nás prosím kontaktujte.

  • Celková plocha:1 403 m2
  • Druh pozemku:pro bydlení
  • Inženýrské sítě:vodovod; kanalizace; plyn; elektřina
  • Doprava:vlak; dálnice; silnice; MHD; autobus
  • Komunikace:betonová


Prodávající makléř

Penelope

Mgr. Veronika Vágner

Kontaktní formulář