N00167 | Prodej stavebního pozemku, obec Bavoryně, 1880m²

Bavoryně
5 100 Kč (za m2)
Cena vč. právních služeb, provize a veškerých poplatků. Cena k jednání.

Toužíte po bydlení ve vlastním domě a hledáte vhodné místo nedaleko Prahy? Rádi byste bydleli v klidné lokalitě, která Vám ale zároveň zajistí veškerý komfort modreního bydlení?
Máme tu pro Vás exkluzivní nabídku stavebního pozemku o celkové rozloze 1 880m2 v obci Bavoryně, která se nachází pár minut jízdy autem od Berouna a odkud je krásný výhled na nedaleké Brdské kopce. V těsné blízkosti pak můžete relaxovat v brdských a křivoklátských lesích.


Pozemek je určen k výstavbě rodinného domu a nachází se v místě, kde již pomalu vzniká nová obytná zóna a objevují se první rodinné domky. Maximální míra zastavitelnosti pozemku je 60% a minimální velikost pozemku pro novou stavbu je 800 m2. Dle územního plánu je možné stavět dům o dvou nadzemních podlaží - přízemí a obytné podkroví, výjímečně je možné povolit tři nadzemní podlaží. Maximální výška stavby je pak stanovena na 9 metrů.

Veškeré inženýrské sítě jsou na hranici pozemku, je tak možné ihned začít stavět.

Bavoryně je malou obcí nacházející se jihozápadně od Berouna u sjezdu z dálnice D5. Nyní v obci žije celkem 367 obyvatel. Veškerou občanskou vybavenost naleznete v nedaleké obci Zdice, které jsou čtvrtým největším městem v okrese Beroun. Naleznete tu školu, školku, banky, obchody, potraviny, restaurace, úřady, lékaře, sportovní halu a koupaliště a další. Je sem výborné vlakové a autobusové spojení z Prahy.
Vlakovou zastávku naleznete také v obci Bavoryně, která je vzdálena cca 1 km od nabízeného pozemku.

Jedná se o skvělou příležitost, jak najít místo pro klidné bydlení a zároveň nedaleko Prahy.

Pro více informací a domluvení si osobní prohlídky neváhejte kontaktovat makléře.

  • Celková plocha:1 880 m2
  • Druh pozemku:pro bydlení
  • Inženýrské sítě:vodovod; kanalizace; plyn; elektřina
  • Umístění objektu:klidná část obce
  • Doprava:vlak; dálnice; silnice; MHD; autobus


Prodávající makléř

Penelope

Mgr. Veronika Vágner

Kontaktní formulář